Üç Vakit - Kullanım Koşulları

ucvakit.com tarafından sizden alınacak bilgiler özel, tüzel ve kurumsal bilgileriniz.

1.Kullanım Koşulları ucvakit.com internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar bundan böyle Kullanıcı veya Kullanıcılar olarak nitelendirilecektir.

2.Kullanım Koşullarını kabul eden Kullanıcılarımız ucvakit.com sitesinin verdiği hizmetlerden yararlanmak için bu Koşulları tamamını okuduklarını, içeriğini anladıklarını ve tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

3.ucvakit.com, Kullanım Koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ya da ek bir koşul ekleme hakkına sahiptir.

4.ucvakit.com edindiği bilgileri sadece siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamak amaçlı kullanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adını sizden aldığımız bilgileri gerektiği zaman kullanmaktayız.

5.ucvakit.com tüm Kullanıcıların kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Kişisel bilgilerinizi sadece Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz taktirde Adli makamların isteği doğrultusunda gerekli mercilere açabilir. Aksi taktirde hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

6.ucvakit.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği Kullanıcılara yorum ücreti iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

7.Müşterilerimizin kişisel bilgileri yüksek güvenlikli bir ortamda saklanır. ucvakit.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.

8.ucvakit.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu Kullanıcı bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9.Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu yorumcuya aittir. Bu sebeple ucvakit.com'a Yorumcuyla Kullanıcı arasındaki konuşmalardan kesinlikle sorumlu değildir.

10.ucvakit.com ve sitedeki Yorumcular, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır.

11.ucvakit.com araçılığı ile yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde Yorumcu ile mesajlaşma alanlarında kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde yazı yazılamaz.

12.Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak ucvakit.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu Kullanıcı veya Kullanıcılar hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir. Kullanıcı site ve site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

13.ucvakit.com üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir.

14.Yorumcular ucvakit.com üzerinden hiç bir şekilde kullanıcıya ticari amaç güdecek bir reklam tanıtımı yapamaz. Kullanıcıya ucvakit.com ürünleri dışında herhangi bir ürün tanıtımı yapamaz.

15.Kullanıcılardan herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçlara yönelik e-posta gönderilemez.

16.Kullanıcılar email adresi, Banka hesap bilgisi, Cep telefonu numarası veremez. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, ticari marka hakları, telif hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

17.ucvakit.com, site dahilindeki interaktif alanlarda Yorumcuların ve Kullanıcıların arasında geçen yazışmalardan ucvakit.com sorumlu değildir. Buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.

18.ucvakit.com'a girmiş olduğunuz bilgileriniz, fallarınız ve sorularınız kesinlikle diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez.

19.Kullanıcıya yapılan yorumların kullanıcı tarafından paylaşıldıktan sonra çıkabilecek sorunlardan ucvakit.com sorumlu değildir.

20.ucvakit.com, hiçbir Yorumcunun davranışlarından ve söylediklerinden sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin içeriği, çevrim içi durumları, kullanım süreleri hakkında üyelerle arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.

21.ucvakit.com sitesi içeriğindeki yorum bilgileri hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir, herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez, sohbet ve eğlence amaçlı olarak Yorumcuların kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içerikten ibarettir. Yorumcuların sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.